Jak zvětšit prsa

Krásné prsa v těhotenství

Existují těhotné ženy, které chtějí vědět, jak zvětšit prsa. Většina z nich se stydí za svou velikost prsou, a to buď proto, že jsou příliš malé, nebo z jiných důvodů. Víte o tom, že taková, jaká jste je jen jedna jediná na světě? Jednak vím, že mnohé z nás může propadnout trauma, nebo jen taková malička „závist“ při pohledu na ty, které jsou obdarovány bujnými ženskými přednostmi … V tomto článku se budeme věnovat jednoduché, nechirurgické strategii, která je dostupná pro každou z nás . Vhodně a správně se oblékejte . Existují totiž 4 základní oblasti o kterých byste měli vědět, abyste si opticky zvětšili prsa:
a.) dobrý a vhodný střih
b.) zaměření pozornosti
c.) vhodná linie (obrys)
d.) vhodný typ látky

STŘIH

Vyberte si vhodný střih nejen pro vaše oblečení. Střih vaší podprsenky je také dost klíčový. Nejvhodnější podprsenka je taková, která lehce zvedá poprsí. Rozhodněte se pro vyztužený, nebo „push-up“ typ, zvláště pokud nosíte šaty, které vám naplocho padají přes hrudník. Pokud se rozhodnete pro „push-up“ podprsenku, košíky by měly mít přirozený a oblý tvar. Vyhýbejte se špičatým nebo jiným nepřirozeným tvarem. Určitě nenoste vrchní část oděvu, která je příliš přiléhavá.

ZAMĚŘENÍ POZORNOSTI

Zaměřte pozornost na vaše prsa tak, abyste je opticky zvětšili. Pozornost můžete zaměřit pomocí jasných, nebo světlých barev, nápadných a atraktivních ozdob a doplňků umístěných v oblasti prsou. přívěsky, medailonky , šátky, kravaty a řetízky v délce těsně nad úrovní prsou jim dodají na objemu . Noste krátké rukávy, které končí na úrovni prsou, nebo rukávy nabírané, zda přitahující pozornost v této oblasti. Prsa opticky zvětší i vodorovné linie vytvořené kapsami a klopami . Vybírejte si vodorovné barevné linie přes prsa. Úzké sukně jemných a tmavých, nebo tlumených barev mohou zaměřit pozornost na prsa. Pozor – je to pouze tehdy, pokud barvy a látky v oblasti hrudníku jsou jasnější, světlejší, nebo nápadnější.
Doporučuje milé dámy i jinou techniku – obrátit pozornost jinde: na ramena, krk, účes, pás, nebo na spodní část těla. Použijte jasné, nebo světlé barvy, doplňky, vzory, neobvyklé střihy, zajímavé ozdoby v těchto oblastech . Upoutejte pozornost pomocí střihů, které začínají na širokých ramenou, zužují se do úzkého pásu a pak opět rozšiřují do plnější sukně. Nenoste šaty, které jsou úzké na ramenou či na prsou a pak se rozšiřují pod prsy nebo v pase.

LINIE

Oblékejte si saka s výraznými klopami. Noste šátky, které jsou svázané a nejširší právě na prsou. Noste vrchní část oblečení se záhyby a sklady pod ramenním sedlem (záhyby a sklady NAD a POD ramenním sedlem). Sluší vám i široký pásek nošený vysoko v pase přes skládanou nebo nabíranou sukni. Opticky si zvětšíte prsa tím, že si obléknete krátké „krabicové sako“ s výraznými klopami, které končí těsně pod prsy. Je fajn, když je ušité z tuhé, hrubé nebo načechrání látky . Určitě se vyhýbejte hlubokým výstřihem, zvláště pokud jsou střižené tak, že ukazují štěrbinu mezi prsy.

LÁTKY

Používejte tuhé, načechrané, nebo středně těžké látky. Objemné, nebo tuhé látky opticky zvětší žádoucí partie na vašem hrudníku. Zejména když mají klopy, nebo kapsy. Zkuste si pro tento účel obléci několik vrstev oblečení na sebe – halenku, svetřík, vestu nebo sako. Nabírané látky jsou obzvláště dobré pokud jsou skládané, plisované, nebo jinak založené. Hrubé a načechrané látky dodají plnost, hlavně při krátkých svetříků a sakách. Vyhýbejte se příliš lehkým, tenkým, nebo splývajícím látkám, pokud nejsou založeny, nebo poskládané způsobem, který dodá objem v oblasti prsou.
Vaše prsa budou vypadat větší, když si obléknete krátké saka, výrazné klopy, nabírané nebo naskládané středně těžké látky – tím podpoříte nejen svůj přitažlivý vzhled ale pevně věřím, že se zvýší i vaše sebevědomí.