Parfém

Jak vybrat správný parfém

Budu stručná. Parfém je jako vizitka. Vaše vizitka, milé mladé a úspěšné. Buď doladí, dotvoří to krásné a přitažlivé pro vás, nebo může i hodně pokazit. Protože každá z nás je jedinečná (vůně těla, typ postavy, barva vlasů, očí, tělesná aktivita …), při výběru typu resp. vůně parfému přistupujme odpovědně a vůbec se neponáhľajme. Výprodej, nebo výrazná sleva je sice fajn, ale “levný” nemusí být vždy “vhodný”. Ačkoliv vaše barevná typologie hodně napoví – jaký typ parfému je pro vás vhodný, pomozme si tímto malým orientačním “vonný itinerářem”:

JSTE ROMANTICKÁ?

Doporučuji vůně sladší, lehké až jemné, ne vyzývavé. Vůně květin, vyzrálých ovoce a vanilky budou tím správným výběrem.

VYZNÁVÁME KLASIK?

Pokud milujete eleganci a potrpíte si na perfektní “look” v detailech a jste vždy perfektně upravená – pak vám doporučuji ověřené klasické značky jako jsou např. Dior, Chanel, Donna Karan …

JSTE SPORTOVNĚ ZALOŽENÍ?

Pokud jste plná energie a dostatečně hyperaktivní av oblékání je jednoduchost a rafinovanost pro vás č.1 – pak vám doporučuji svěží, dynamické vůně s vůní pomeranče a citrusů. Určitě se vyhýbejte sladkým vůním. Prostě vám nesedí.

JSTE VÁŠNIVÝ?

Rafinovanost, vášeň, spontánnost a impulsivnost. Možná milujete tak trochu flirt. Vybírejte si parfémy s vůní dřeva, exotického koření, akátu, růže a cedru. Budete “in”.
Na závěr mé dvě malé, tajné rady:
1.Při výběru zkoušejte maximálně dvě vůně za den přímo na vaši pokož (testerové, papírové proužky zahoďte)
2.parfém si vybírejte instinktem a nedbejte na to, co vám řekne přítel, nebo prodavačka v obchodě. Proč? Váš instinkt přece nikdy nelže!