Těhotenské rifle

Milujete těhotenské rifle stejně jako my? Pak se už zřejmě i vy honíte za nějakým novým kouskem, který by vám zpříjemnil podzim. S aktuální sezónou se do popředí tlačí několik zajímavé trendy, které doplňují stálice jako skinny či boyfriend modely. Zkusíte některé z nich?

Vyvýšený pás

Pokud se zadíváte například na takové celebrity, rychle si můžete všimnout, že vysoké pásy jsou opět v módě, ale nejde o žádný návrat let 70-tých. Pás položený vyšší, než jsme za poslední roky zvyklé, doplňuje kalhoty úzké i ty rozšířené a za úkol má podtržení křivek. Ne nadarmo tento trend ve velkém propaguje zejména Kim Kardashian, která ví, že postava a lá přesýpací hodiny je mimořádně v kurzu.

A rmy styl

Jelikož jedním z trendů rozjeté podzimu je i army nebo military styl, džíny v tomto duchu jsou absolutně IN. S lahvově-zeleným odstínem se trefíte přesně do černého, nestráňte se ani kapes navíc či prošívání, které jsou žádanými detaily. Ženská vojenčina je v módě a působí podstatně něžnější, jak to bylo při návratu tohoto trendu před pár lety.

Do červena

Z barev vybíráme i odstíny červené, které k této podzimu prostě patří. V sytých odstínech spadlého listí jejich snadno zkombinujete s dalšími podzimními trendy a jste IN. Bordó barvě jsme se věnovali iv článku Barva, která vám na podzim nemůže chybět , kde najdete bohatou bordovou galerii nápadů – nejen pro vaše nohy.

Vzory a potisky

Výklady obchodů s aktuální módou hovoří jasně – těhotenské džíny pro letošní podzim se budou nést na vlně vzorů. Tím nejčastějším jsou květiny, což však řeknete na tečky nebo leopardí vzor? Nápadů je poměrně hodně, ale mají jedno společné – džíny dělají výjimečnými a rozhodně ne nudnými. Stačí nakouknout na náš výběr pod článkem.

Dotkni se!

I když můžete namítnout, že co není z džínoviny, není džínami, přece jen nabízíme i nápady, které si pohrávají právě s různorodostí materiálů. Kožené, lesklé s hadí texturou nebo elastické napodobeniny těhotenských džínů, i takové kousky jsou v módě a doplňují šatník nejedné ženy. Hodí se sice tím odvážnějším, ale proč tímto způsobem neoživit svůj módní styl?